google-site-verification=lE4tNH6_yC5_uD7CtV0IriWKuzLmqVRb4bbvV1OMwnw AW-784754287
  • pet-ture

PET-TURE İstanbul'un Hayvan Dostu Mekanlarında

Updated: Dec 22, 2019Evcil hayvanlarımız sadece evlerimize neşe katmıyor, tüm hayatımızı güzelleştiriyor. İstanbul’da evcil hayvanlarınızla sosyalleşebileceğiniz çeşitli mekanlarda PET-TURE ürünlerine rastlayabilirsiniz. Hidden House, Daire No:1 ve Fuzuli bunlardan bazıları...

Küçük Bebek’te bulunan Hidden House hayvan dostlarımızı kabul etmekle birlikte gelirlerinin bir kısmını da Yaşam Hakkına Saygı Derneği ile paylaşarak sokakta yaşayan dostlarımıza da destek oluyor.

Yine Küçük Bebek’te bulunan huzur veren bahçesi ve sıcak iç atmosferiyle Daire No:1 açık havada dostlarımızla vakit geçirmesi oldukça keyifli bir mekan. Mekanda hali hazırda pek çok dostumuz yaşıyor ve PET-TURE evlerini severek kullanıyorlar, hatta doğum için bile :)

İsmini Fuzi isimli sevimli köpeğinden alan bu yılın en çok sevilen mekanlarından biri olan Bebeköy Fuzuli de dostlarınızla keyifli vakit geçirebileceğiniz ender yerlerden.


21 views0 comments

Recent Posts

See All
contact

Office:         Akat Mahallesi Zeytinoğlu Cad.

                    No:4  Arzu 2 Apt. D:35 

                    Beşiktaş / İSTANBUL​

E-mail:        info@pet-ture.com

GSM:          +90 530 896 4373

Phone  :     +90 212 352 8866

socıal media
  • Facebook
  • Pinterest
  • Instagram

All kinds of information and content on our site, and their arrangement, revision and partial / full use and all property rights belong to Irmak Seküçoğlu and Ece Baç.